e-motivasyon.net "Motivasyon Adresiniz"


Özdeyişler

Sample Image


Tayfun TopaloğluYüksek lisansını Dokuz Eylül Üniversitesi SBE Yönetim Organizasyon programında tamamlayan Tayfun Topaloğlu, yine aynı üniversitedeki SBE İşletme programında doktorasını (PhD) yapmıştır. Kişisel ve kurumsal motivasyon yönetimi, örgütsel psikoloji, girişimcilik ve e-ticaret alanlarında uzmanlaşan Topaloğlu, motivasyon alanındaki çalışmalarını 2003 yılından bu yana akademik ve uygulamalı düzeyde sürdürmektedir.

2009 yılının ilk günlerinde, Türkiye’nin Motivasyon Adresi e-motivasyon.net sitesini yayın hayatına kazandıran Topaloğlu, başta e-motivasyon.net olmak üzere, Sabah Gazetesi EkoKobi ekinde ve çeşitli akademik dergilerde yayımlanan birçok makale ve yazıyı kaleme almıştır. 2011 yılının Mayıs ayında piyasaya çıkan Dalgaları Aşmak adlı bir motivasyon kitabı bulunan Topaloğlu’nun ayrıca, okurlarına ücretsiz olarak sunduğu Türkiye’nin ilk motivasyon e-kitabı Düş Peşine isminde bir kitabı daha bulunmaktadır. Yazar olarak halen    e-motivasyon.net sitesindeki güncel yazılarına devam etmekte ve yeni kitabını yayına hazırlamaktadır.

Kısaca, insanları motive etme bilimi ve sanatıyla uğraşan Tayfun Topaloğlu, her insanın düşlerini yaşadığı bir dünya yaratma vizyonuyla, düşlerini gerçekleştirmelerinde insanlara rehberlik yapmayı kendine misyon olarak seçmiştir. Bu doğrultuda, bireylere ve kurumlara yönelik özgün motivasyon eğitimleri düzenlemekte ve Türkiye’de öncülüğünü yaptığı Motivasyon Koçluğu bireysel hizmetini sürdürmektedir. Topaloğlu yakın zamanda, dünyadaki modern motivasyon araştırmalarının son yıllardaki odağı haline gelen Psikolojik Sermaye’nin geliştirilmesiyle ilgili Türkiye’deki ilk eğitimleri gerçekleştirerek bu alanda bir ilke imza atmıştır.

Tayfun Topaloğlu kimdir?, Tayfun Topaloğlu hakkında? Tayfun Topaloğlu kitapları, Tayfun Topaloğlu sözleri, özlü sözleri, motive edici sözleri, Tayfun Topaloğlu yazıları, Tayfun Topaloğlu,  KİMYON semineri, Motivasyon DeePeaK semineri, Motivasyon Koçluğu, Yaratıcı Koçluk, Motivasyon eğitimleri, Motivasyon seminerleri, motivasyon danışmanlığı, kişisel motivasyon yönetimi, motivasyon teknikleri, motive edici teknikler, Dalgaları Aşmak, Motivasyonun Kutsal Kitabı, Düş Peşine e-kitabı

 

Bookmark and ShareGüncel Facebook Sayfamız


Bookmark and Share


Bu Video 540 Bin Kez İzlendi


  Kanalımızı Ziyaret Edin
   youtube.com/emotivasyon   

Bookmark and Share

E-BÜLTEN
Bookmark and Share

 


   www.tayfuntopaloglu.com   

E-BÜLTEN
Son Anasayfa Yazıları

Bookmark and Share

Buradasınız  :Ana Sayfa arrow Hakkında arrow Tayfun Topaloğlu