Beyin Gücünüzü Arttıran Besinler

Sağlıklı Yaşam ve Detoks Uzmanı Sezyar Aptulova bu yazısında beyin gücünü arttıran besinler hakkında bilgi verirken, bunları ne şekilde tüketeceğimiz konusunda özel diyetler paylaşıyor.

Okumaya devam et Beyin Gücünüzü Arttıran Besinler

Komşular Ne Der?!

“‘Komşular ne der?!’ Aslında bu bir soru değil; SORUN… İsteklerimizin önünde duran farazi engeller yaratmışız. Kim bu komşular? Birisi çıkıp söylesin; “benim komşum beni kısıtlıyor” diye. Hayır öyle bir şey yok. Komşular sensin! Başka kimse yok! Kendine bir “ikilik” yaratmışsın, dışsal bir koruyucu faktör. Kendi korkularına hayat vermişsin; kendi hayatından alarak…” Tayfun Topaloğlu’nun yepyeni yazısı “Komşular Ne Der?!”, sizleri kendinizle yüzleştiriyor…
Okumaya devam et Komşular Ne Der?!

Doğum Günüm

“İçlerinden birisi kendi yolunu bulmanı diliyorum dediğinde, bilinen isteklerin dışında kimse “seni, sen yapacak olanı bul, ruhunu dinle” dememişti. Haklılardı. O soruyla yüzleşene kadar bende kendime, kendimle karşılaşma izni vermemiştim.” Leyla Uluman’ın son yazısı “Doğum Günüm”
Okumaya devam et Doğum Günüm

Gerçeğin Savaşçısı

Tayfun Topaloğlu’nun daha önce basılı bir dergide yayımlanan yazısını e-motivasyon.net okurlarıyla paylaşıyoruz. Yazar bu yazısında, daha farkındalıklı bir yaşam için tıpkı bir savaşçı gibi, gerçekle yüzleşme cesaretini göstermek gerektiğini vurguluyor…”Gerçeği istedikçe özgürleşecek, yalnız kaldıkça çoğalacak, farkında oldukça yaşayacaksın. Bu kez gerçekten yaşayacaksın!”
Okumaya devam et Gerçeğin Savaşçısı

Aslanlar Ekmek Yemez

Mucizeler Kursu eğitmeni Ahmet Akın, kendisine has uslübu ve ilgi çekici yazılarıyla bundan böyle sitemizde ilgiyle takip edeceğiniz yazarlar arasına katılıyor. Daha önce pek çok yerde yazısı yayımlanan yazarımız bu yazısında sizi farklı bir açıdan bakmaya davet ediyor. “Aslanlar Ekmek Yemez”
Okumaya devam et Aslanlar Ekmek Yemez

Kırmızı

Bir Tutam Hayat kitabının yazarı Leyla Uluman, hayata dair yepyeni ve ilgi çekici yazılarıyla e-motivasyon.net’te sizlerle birlikte oluyor. Onun gelişime dair farkındalık yaratan yazılarını ilgiyle takip edeceğinizi umuyoruz.

Okumaya devam et Kırmızı

Tanrım

Rüya Naiboğlu içten ve samimi anlatımyla şiir tadında bir yazıyı kaleme aldı. “Tanrım”, kısa, öz ve duygusal niteliğiyle bir insanın Tanrı’dan samimi dileklerini anlatan etkileyici bir yazı.

Okumaya devam et Tanrım

Düşlere Uyan !

Tayfun Topaloğlu’nun düşlere uyandıran son yazısı e-motivasyon.net’te. Yazar bu yazısında, modern insanın yaşamına ışık tutarak onları uykularından uyandırmayı amaçlıyor. Tadına doyulmayacak nitelikte, güçlü ve bir o kadar da kışkırtıcı bir yazı.
Okumaya devam et Düşlere Uyan !