Da Vinci Learning Belgeselleri

Yılı: ?, ABD
Süre: Her Bölüm 25-30 Dakika
Tür: Belgesel

Konusu:
Da Vinci Learning kanalında yayınalanan ve genellikle sağlık konusunda merak edilen konuları ele alan belgeselleri buradan izleyebilirsiniz. 

sinema izle, film izle, online izle, full, bedava izle, dizi izle, film seyret, online sinema, film izle, online sinema filmi izle, bedava film izle, tek link, internetten canli film, Türkçe Dublaj, yabanci film, HD, TV, belgesel film izle, belgesel yapım izle, Davinci Learning Belgeselleri 2004 izle

Ne Biliyoruz Ki!? / Tavşan Deliğinden Aşağı – What The Bleep Do We Know!? / Down the Rabbit Hole

Yapım : 2006, ABD
Süresi: 156 Dakika
Tür : Belgesel
IMDB: 6.2/10

Konusu: Serinin bu ikinci filminde, ilk bölümde ele alınan varoluşun sırları, düşünce gücü, gerçeği arayış ve kuantum fiziği konularının daha da derinlerine iniliyor. Kendi alanının önde gelen bilim insanlarının ve uygulayıcıların yorum ve açıklamalarından destek alan bu ikinci film de, bakış açımızı sarsmaya devam ediyor.

Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu – Allan Carr


Yılı: 2006, İngiltere
Süre: 66 Dakika
Tür:
Belgesel
Konusu: Kendisi de bir zamanlar sigara tiryakisi olan Allen Carr, sigarayı bıraktırma konusunda dünyanın en başarılı uzmanlarının birisi olarak dünyada geniş kitlelerce tanınmıştır. Allan Carr Yöntemi olarak tanınan sigara bırakma sistemi, yüzbinlerce kişinin sigarayı bırakmasına yardımcı olmuştur. Son derece etkili olan bu yöntem, sigarayı kısa bir sürede, zorlanmadan, üstelik de eğlenerek sonsuza dek bırakmanızı sağlayabilmektedir. Allen Carr seminerlerinin önde gelen terapistlerinden Robin Hayley’nin sunduğu Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu, animasyonlar ve grafikler ile desteklenen başarılı bir belgesel filmdir.
 


sinema izle, film izle, online izle, full, bedava izle, dizi izle, film seyret, online sinema, film izle, online sinema filmi izle, bedava film izle, tek link, internetten canli film, Türkçe Dublaj, yabanci film, HD, yüksek kalite, sigarayı bırakma teknikleri, sigarayı bırakmanın yolları, sigaradan kurtulmak, tiryakilikten bağımlılıktan kurtulmak, Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu – Allan Carr izle seyret

Ne Biliyoruz Ki!? – What The Bleep Do We Know!?

Yılı : 2006 – ABD
Süresi: 109 Dakika
Tür : Belgesel
IMDB: 5.2/10
Konusu: İnsanın varoluş nedeni nedir? Etrafımızda gördüklerimiz gerçek midir? Ya da gerçek nedir? Ne Biliyoruz ki!?, insanın kendine sorduğu bu soruların yanıtlarını kuantum fiziği sayesinde önümüze getiren belgesel bir film. Kendi alanının önde gelen bilim insanlarının ve uygulayıcıların yorum ve açıklamalarından destek alan film, yaşama bakışımızı derinden sarsacak kanıtlar sunuyor.

Okumaya devam et Ne Biliyoruz Ki!? – What The Bleep Do We Know!?

Düş Manifestosu : “Düş Güvenliktir..!”

Tayfun Topaloğlu, yine gündemi yakalayan bir yazıyla karşımızda. Düş’lerine sahip çıkanların, hastalıkların yakınından bile geçmeyeceğini belirten yazarın bu yazısı da yine ses getirecek nitelikte. Kendilerine “düş’ten kaleler yapan” insanların bırakın soğuk algınlığına, diğer bütün ölümcül hastalıklara yakalanmasının imkansıza yakın olduğunu vurgulayan yazarımızın bügüne kadar ki en iddialı yazısı. İşte “düş’ün son kalesi”nden bir “düş manifestosu..!”
Okumaya devam et Düş Manifestosu : “Düş Güvenliktir..!”

Hasta Adam; Türkiye

Hürriyet gazetesinin Türkiye’deki artan antidepresan kullanımı ve ilaç bağımlılığı konusunda yayımladığı bir haber oldukça dikkatimizi çekti. Bu nedenle haberi değerlendirmesi için Tayfun Topaloğlu’nun kapısını çaldık ve görüşlerini aldık. Depresyon sürecine götüren faktörler konusunda önemli tespitlerde bulunan Tayfun Topaloğlu’nun, sağlıklı bir yaşam için sıraladığı önerilerinin dikkate alınması gerektiğini düşünüyoruz.
Okumaya devam et Hasta Adam; Türkiye